O nás

Co se doposud na trhu s kávou odehrálo, byl prolog.
Naším cílem není budit milnou představu o tom, kdo jsme a čím chceme být. Děláme kávu a víme, že dělat pouze dobrou kávu nám již nestačí. Uzrál ten správný okamžik, #DEJSIKAFE a nech Svět, ať je Tebou fascinován. Jsme THOMAS|2.
 
 
Dobrý den, 
 
Jsme káva těch, kteří věří, že nic nedokáže zastavit skvělý nápad. Ani čas. Jsme kávoví nadšenci, jsme #coffeelovers a snažíme se kávu dělat s láskou.
 
Tu nejlepší kávu z Jižní, Severní a Střední Ameriky pro naše zákazníky dovážíme a pražíme v České republice prostřednictvím smluvních partnerů, kteří s láskou dbají na uchování té nejvyšší kvality.
 
Ve své nabídce krom 100 % arabiky máme také kávové směsi, které jsou kombinací arabiky a robusty. Takovéto kombinace oceňují Ti zákazníci, kteří mají rádi intenzivnější chuť.
 
Inovativním způsobem při zpracování kávy se snažíme ochromit smysly všech, kteří věří, že pití kávy není pouze o gramech kofein, ale o chvílích klidu, o čase pro uvědomění si kým jsme a kým chceme být. Děláme kávu s láskou a doufáme, že i Vy, naši zákazníci, to oceníte.
 
 
Neříkáme, že káva od thomas2coffee.cz je levná. Říkáme, že za to bude stát.
 
 
PŘEDSTAV SVĚTU SEBE, je čas. My už jsme sebe Světu představili – jsme výjimečnou kávou pro výjimečné okamžiky. Jsme časem pro zážitky, pro zastavení se nad dennodenním shonem, pro relax a kávou pro všechny ty, kteří věří, že lze dosáhnout všeho, čeho dosáhnout chceme. Představ Světu sebe, je čas!
 
PŘEKVAP SVĚT SEBOU. Stejně tak, jak mi překvapujeme Svět, kombinací našich chutí, tak i ty nech Svět, ať je Tebou fascinován. Uzrál ten správný okamžik.

 

thomas2coffee-home page

Provozovatelem e-shopu thomas2coffee.cz je společnost THOMAS 2 corp. s.r.o., se sídlem Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1. Káva THOMAS 2 COFFEE je dodávána výhradně pro společnost THOMAS 2 corp. s.r.o. dodavatelem Pražírna Nižbor s.r.o. (IČ: 08431221).